Brytyjczyk aresztowany za rzekomą sprzedaż LSD i ecstasy na Wyspie Żółwi w Surat Thani

ZDJĘCIE: Wiadomości codzienne

Surat Thani –

Brytyjczyka aresztowano po tym, jak przyłapano go na sprzedaży LSD, zwanego lokalnie magicznym papierem, i ecstasy na Wyspie Żółwi (Koh Tao) w Surat Thani.

Policja Koh Tao powiedziała dziennikowi „Phuket Express”, że w piątek (1 marca) aresztowała 36-letniego obywatela Wielkiej Brytanii. Skonfiskowano mu 75 magicznych papierów (LSD) i 25 tabletek ecstasy.

Do aresztowania doszło po tym, jak policja otrzymała informację od zaniepokojonego obywatela, że ​​cudzoziemiec pracuje w barze i sprzedaje turystom nielegalne narkotyki. Policja śledziła podejrzanego przez pięć miesięcy przed aresztowaniem.

Podejrzany podobno przyznał się policji, że sprzedawał ecstasy po 1,000 bahtów za jedną tabletkę i 100 bahtów za jeden magiczny papier. Został zabrany na komisariat policji w Koh Tao, gdzie usłyszał zarzuty nielegalnego posiadania narkotyków kategorii 1 (ecstasy i magicznych dokumentów) z zamiarem sprzedaży.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.