Obywatel Wielkiej Brytanii zatrzymany na lotnisku w Phuket w związku z rzekomą brawurową jazdą w Phang Nga

Phuket-

Poszukiwany przez władze Brytyjczyk został zatrzymany na międzynarodowym lotnisku w Phuket. Podejrzewa się, że brał udział w lekkomyślnym wypadku drogowym, w wyniku którego doznał poważnych obrażeń w Phang Nga.

Urząd imigracyjny w Phuket potwierdził aresztowanie. W poniedziałek (4 marca) 31-letni brytyjski podejrzany został zatrzymany na terminalu odlotów międzynarodowego lotniska w Phuket.

Podejrzany objęty jest nakazem aresztowania w związku z brawurową jazdą powodującą znaczne szkody. Został przetransportowany na komisariat policji Thap Put w Phang Nga.

Pomimo aresztowania urząd imigracyjny w Phuket nie ujawnił nazwiska podejrzanego ani nie podał żadnych szczegółów na temat konkretnego zdarzenia drogowego. Dodatkowo Brytyjczyk nie wydał oświadczenia w sprawie zarzutów.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.