Dwie osoby zginęły po zderzeniu samochodu z motocyklem w Thalang

Thalang –

Dwie osoby zginęły w wyniku zderzenia samochodu z motocyklem na Sri Soonthorn.

Policja w Thalang została powiadomiona o wypadku w poniedziałek (4 marca).th) rano o 6:40 na ulicy Baan Mueang Mai – Monument Road w podokręgu Sri Soonthorn.

Służby ratunkowe, które przybyły na miejsce zdarzenia, zastały uszkodzony motocykl i samochód leżący na drodze. Na drodze znaleziono także dwa ciała. Zidentyfikowano później ciała: 59-letnia Pensri Klaewkla z Thalang i 55-letnia Thimaphon Ratchasri z Nakhon Si Thammarat.

Kierowca samochodu, zidentyfikowany jedynie jako pani Shikako, lat 31 (Tajlandia, Japonka) z Thalang, nie odniósł żadnych obrażeń i czekał na policję na miejscu zdarzenia. Na nagraniu z pobliskiego monitoringu widać, że motocykl przejeżdżał przez jezdnię, gdy kierowca i pasażer zostali uderzeni przez samochód. Kierowca samochodu został zabrany na komisariat policji w Thalang w celu podjęcia dalszych kroków prawnych.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.