Trzech Rosjan aresztowanych w wypożyczalni pojazdów Thalang pod zarzutem przestępstw związanych z zezwoleniem na pracę

Thalang –

Trzech Rosjan zostało aresztowanych w wypożyczalni pojazdów w Cherng Talay za przestępstwa związane z pozwoleniem na pracę.

Policja Regionu 8 powiedziała Phuket Express, że we wtorek (5 marcath) aresztowali trzech Rosjan, których zidentyfikowano jedynie jako MR. STEPAN, 38 lat, pan. DMITRII, 34, i MR. ROMAN, 43 lata. Zostali aresztowani w firmie przy Sri Soonthorn Road w Cherng Talay, która działała jako wypożyczalnia pojazdów. Tajska policja utajniła pełną nazwę sklepu ze względu na toczące się śledztwo.

Trzej mężczyźni zostali zabrani na komisariat policji w Cherng Talay. PAN. STEPAN odpowie za zatrudnianie obcokrajowców nieposiadających pozwolenia na pracę. PAN. DMITRII i MR. ROMAN usłyszą zarzuty pracy bez legalnych zezwoleń na pracę.

Jest to część wznowionych wysiłków przez władze Phuket w celu rozprawienia się z obcokrajowcami pracującymi nielegalnie w Phuket, w tym nawet z prostytutkami, jak widać na tym zdjęciu.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.