Dwie rzekome rosyjskie prostytutki aresztowane w Patongu

Patong –

Dwie rzekome rosyjskie prostytutki zostały aresztowane w Patongu po operacji użądlenia.

Policja Regionu 8 powiedziała Phuket Express, że we wtorek (5 marcath) aresztowali dwie Rosjanki, zidentyfikowane jedynie jako 18-letnia Anna i 23-letnia Olga, w pokoju w hotelu przy Phra Metta Road w Patongu.

Do aresztowania doszło po tym, jak policja przeprowadziła akcję po otrzymaniu informacji od zaniepokojonego obywatela, że ​​w Patongu rosyjskie prostytutki pracują nielegalnie. Obie Rosjanki ogłosiły się na nieujawnionej stronie internetowej.

Obie Rosjanki skontaktowały się z tajnym funkcjonariuszem policji za pośrednictwem aplikacji WhatsApp. Uzgodnili cenę 14,000 XNUMX bahtów za swoje usługi i umówili się na spotkanie w niezidentyfikowanym hotelu, gdzie ostatecznie zostali aresztowani.

Zabrano ich na komisariat policji w Patong, gdzie usłyszeli zarzuty prostytucji i reklamowania prostytucji, a także nielegalnej pracy. Niewykluczone, że zostaną także deportowani.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.