Brytyjczyk zatrzymany na lotnisku w Phuket za rzekomą jazdę po pijanemu i spowodowanie śmierci na wyspie Samui

Surat Thani –

Poszukiwany przez władze Brytyjczyk został zatrzymany na międzynarodowym lotnisku w Phuket. Jest podejrzany o wypadek drogowy, w wyniku którego zginął kierowca pod wpływem alkoholu, na wyspie Samui.

Urząd imigracyjny w Phuket potwierdził aresztowanie we wtorek (5 marca).th), w którym niezidentyfikowany 30-letni poszukiwany Brytyjczyk, podejrzany został zatrzymany w międzynarodowym terminalu przylotów międzynarodowego lotniska w Phuket.

Podejrzany objęty jest nakazem aresztowania w związku z jazdą motocyklem pod wpływem alkoholu, która spowodowała rzekomą śmierć i szkody. Został przetransportowany na komisariat policji Bo Phut na wyspie Samui.

Pomimo aresztowania urząd imigracyjny w Phuket nie ujawnił nazwiska podejrzanego ani nie przekazał więcej szczegółów na temat konkretnego zdarzenia drogowego. Dodatkowo Brytyjczyk nie wydał oświadczenia w sprawie zarzutów.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.