Rosjanin aresztowany za rzekomą pracę w kantorze w Thalang

Phuket-

W poniedziałek 5 marca policja w Sakoo zatrzymała podejrzanego, zidentyfikowanego jedynie jako pan Andrei, 37-letni obywatel Rosji, w kantorze wymiany walut w podokręgu Sakoo. Do aresztowania doszło po tym, jak rzekomo przyłapano go na pracy w budce.

Pan Andrei został zabrany na komisariat policji w Sakoo, gdzie usłyszał zarzuty związane z nadmiernym przedłużaniem pobytu i pracą bez pozwolenia. „Phuket Express” dodaje, że należy pamiętać, że pozwolenia na pracę i wizy nie są dostępne dla obcokrajowców zatrudnionych jako pracownicy kantoru wymiany walut.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.