Szwed aresztowany za rzekomą pracę w barze w Karon

Karon –

Szweda aresztowano po tym, jak przyłapano go na pracy w barze w Karon.

Policja w Karon powiedziała Phuket Express, że w środę (6 marcath) o godzinie 5:00 wraz z organem imigracyjnym w Phuket aresztowali podejrzanego zidentyfikowanego jedynie jako MR. STEN, 57 lat, obywatel Szwecji. Został aresztowany w barze przy Tai Na Road w Karon.

Aresztowanie jest następstwem rozprawy przez Urząd Imigracyjny w Phuket z nielegalnie pracującymi obcokrajowcami w Phuket. Przyłapano Szweda rzekomo polecającego napoje klientom przy barze.

Nie mógł zapobiec uzyskaniu legalnego pozwolenia na pracę i został przewieziony na komisariat policji w Karon, gdzie usłyszał zarzuty pracy bez pozwolenia.

„Phuket Express” dodaje, że należy pamiętać, że obcokrajowcy nie otrzymują pozwoleń na pracę ani wiz, aby pracować jako sprzedawcy uliczni przed sklepami.

Policja w Phuket rozprawia się ostatnio z nielegalnie pracującymi obcokrajowcami po wirusowym incydencie z udziałem szwajcarskiego emigranta, który rzekomo kopnął tajskiego lekarza. Zobacz inne powiązane historie w linkach poniżej:

Urząd imigracyjny w Phuket oświadczył, że oficjalnie cofnął wizę szwajcarskiemu emigrantowi przebywającemu w Phuket w związku z wirusowym incydentem rzekomym kopnięcia.

Thanakorn Wangboonkongchana, zastępca przywódcy Zjednoczonego Narodu Tajskiego, ujawnił to publicznie po zeszłotygodniowej wizycie w Phuket w celu sprawdzenia i zebrania informacji dotyczących zarzutów dotyczących obecności zagranicznych gangów mafijnych na tym obszarze.

Dwie rzekome rosyjskie prostytutki zostały aresztowane w Patongu po operacji użądlenia.

Trzech Rosjan zostało aresztowanych w wypożyczalni pojazdów w Cherng Talay za przestępstwa związane z pozwoleniem na pracę.

Rumun został aresztowany w Patongu po tym, jak przyłapano go na sprzedaży pakietów wycieczek.

Incydent związany z przedłużeniem pobytu w Phuket: Australijczyk aresztowany po ucieczce ze szpitala.

Rosjanin aresztowany za rzekomą pracę w kantorze w Thalang.

Rosjanin został aresztowany po tym, jak rzekomo przyłapano go na pracy w sklepie z konopiami indyjskimi w Kathu.

Kazachska kobieta została aresztowana w podokręgu Mai Khao po tym, jak przyłapano ją na nielegalnym taksówkarstwie.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.