Czech aresztowany w Patongu za nielegalny wjazd do Tajlandii

Patong –

Czech został aresztowany w Patongu po tym, jak przyłapano go na nielegalnym wjeździe do Tajlandii.

Policja w Patong przekazała Phuket Express, że w czwartek (9 marca) o godzinie 00:7th) aresztowali podejrzanego, zidentyfikowanego jedynie jako 21-letniego Tomasa, obywatela Czech, przed restauracją przy Bangla Road w Patong.

Został zabrany na komisariat policji w Patong, gdzie usłyszał zarzut nielegalnego wjazdu do kraju. „Phuket Express” zauważył, że policja w Patong nie ujawniła więcej szczegółów na temat tego, co doprowadziło do aresztowania mężczyzny ani w jaki sposób nielegalnie wjechał on do Tajlandii.

Policja w Phuket rozprawia się ostatnio z nielegalnie pracującymi obcokrajowcami po incydencie wirusowym z udziałem szwajcarskiego emigranta. Zobacz inne powiązane historie w linkach poniżej:

Urząd imigracyjny w Phuket oświadczył, że oficjalnie cofnął wizę szwajcarskiemu emigrantowi przebywającemu w Phuket w związku z wirusowym incydentem rzekomym kopnięcia.

Thanakorn Wangboonkongchana, zastępca przywódcy Zjednoczonego Narodu Tajskiego, ujawnił to publicznie po zeszłotygodniowej wizycie w Phuket w celu sprawdzenia i zebrania informacji dotyczących zarzutów dotyczących obecności zagranicznych gangów mafijnych na tym obszarze.

Dwie rzekome rosyjskie prostytutki zostały aresztowane w Patongu po operacji użądlenia.

Trzech Rosjan zostało aresztowanych w wypożyczalni pojazdów w Cherng Talay za przestępstwa związane z pozwoleniem na pracę.

Rumun został aresztowany w Patongu po tym, jak przyłapano go na sprzedaży pakietów wycieczek.

Incydent związany z przedłużeniem pobytu w Phuket: Australijczyk aresztowany po ucieczce ze szpitala.

Rosjanin aresztowany za rzekomą pracę w kantorze w Thalang.

Kazachska kobieta została aresztowana w podokręgu Mai Khao po tym, jak przyłapano ją na nielegalnym taksówkarstwie.

Szweda aresztowano po tym, jak przyłapano go na pracy w barze w Karon.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.