Nielegalny brytyjski przewodnik turystyczny aresztowany w Karon

Karon –

Nielegalny brytyjski przewodnik wycieczek został aresztowany przy Wielkim Buddzie w Phuket w Karon.

Policja turystyczna w Phuket powiedziała Phuket Express, że w czwartek (7 marcath) o godzinie 4:00 aresztowali podejrzanego zidentyfikowanego jedynie jako MR. Ryan, 34 lata, obywatel Wielkiej Brytanii. Został aresztowany na parkingu Wielkiego Buddy w Phuket (Phra Phuttha Ming Mongkhon Ek Nakkhiri) na wzgórzu Nakkerd.

Został dowieziony na komisariat policji w Karon, gdzie usłyszał zarzuty bycia nielegalnym przewodnikiem wycieczek oraz cudzoziemcem wykonującym pracę chronioną (przewodnik wycieczek). „Phuket Express” zauważa, że ​​przewodnicy wycieczek są w Tajlandii zajęciem chronionym i że obcokrajowcy w przypadku tej pracy nie mają możliwości uzyskania pozwoleń na pracę ani wiz.

Policja w Phuket rozprawia się ostatnio z nielegalnie pracującymi obcokrajowcami po incydencie wirusowym z udziałem szwajcarskiego emigranta. Zobacz inne powiązane historie w linkach poniżej:

Urząd imigracyjny w Phuket oświadczył, że oficjalnie cofnął wizę szwajcarskiemu emigrantowi przebywającemu w Phuket w związku z wirusowym incydentem rzekomym kopnięcia.

Thanakorn Wangboonkongchana, zastępca przywódcy Zjednoczonego Narodu Tajskiego, ujawnił to publicznie po zeszłotygodniowej wizycie w Phuket w celu sprawdzenia i zebrania informacji dotyczących zarzutów dotyczących obecności zagranicznych gangów mafijnych na tym obszarze.

Dwie rzekome rosyjskie prostytutki zostały aresztowane w Patongu po operacji użądlenia.

Trzech Rosjan zostało aresztowanych w wypożyczalni pojazdów w Cherng Talay za przestępstwa związane z pozwoleniem na pracę.

Rumun został aresztowany w Patongu po tym, jak przyłapano go na sprzedaży pakietów wycieczek.

Incydent związany z przedłużeniem pobytu w Phuket: Australijczyk aresztowany po ucieczce ze szpitala.

Rosjanin aresztowany za rzekomą pracę w kantorze w Thalang.

Kazachska kobieta została aresztowana w podokręgu Mai Khao po tym, jak przyłapano ją na nielegalnym taksówkarstwie.

Szweda aresztowano po tym, jak przyłapano go na pracy w barze w Karon.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.