Trzej Rosjanie aresztowani za rzekome prowadzenie kliniki kosmetycznej na wyspie Samui

ZDJĘCIE: Wiadomości codzienne

Surat Thani –

Dwie Rosjanki i Rosjanin zostali aresztowani po tym, jak rzekomo prowadzili nielegalną klinikę kosmetyczną na wyspie Samui.

Urzędnik imigracyjny Surat Thani powiedział Phuket Express, że w czwartek (7 marcath) wraz z urzędnikami ds. zdrowia publicznego prowincji Surat Thani przeprowadzili kontrolę w klinice kosmetycznej w podokręgu Bo Phut na wyspie Samui. Według urzędników Surat Thani klinika nie była legalnie zarejestrowana.

W klinice znaleziono panią LILIIĘ, lat 32 i pana Aleksandra, lat 35, obywatela Rosji. Pani LILIIA powiedziała funkcjonariuszom, że skontaktowała się z nią pani YULIA, obywatelka Rosji, która jest właścicielką kliniki. Pani YULIA zatrudniła ją jako specjalistkę ds. urody i kierownika kliniki. Funkcjonariusze ustalili, że na płatności kodem QR w przychodni widnieje nazwisko pani YULIA. Podejrzani zostali zabrani na komisariat policji w Bo Phut.

Pani YULIA usłyszy zarzuty prowadzenia przychodni lekarskiej bez zezwolenia. Pani LILIIA grozi zarzut pracy bez prawnego zezwolenia. Pan ALEXANDR posiadał pozwolenie na pracę, ale grożą mu zarzuty pracy niezgodnej z opisem zawartym w pozwoleniu na pracę.

Policja w Surat Thani rozprawiają się ostatnio z nielegalnie pracującymi obcokrajowcami po incydencie wirusowym z udziałem szwajcarskiego emigranta z Phuket. Zobacz inne powiązane historie w linkach poniżej:

Urząd imigracyjny w Phuket oświadczył, że oficjalnie cofnął wizę szwajcarskiemu emigrantowi przebywającemu w Phuket w związku z wirusowym incydentem rzekomym kopnięcia.

Amerykanka została aresztowana po tym, jak rzekomo prowadziła przedszkole bez prawnego pozwolenia na wyspie Pha Ngan w Surat Thani.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.