Aktualizacja: Szwajcarowi, który rzekomo napadł na starszą kobietę w supermarkecie Trang, zabroniono opuszczania Tajlandii

FOTO: Naewna

Trang –

60-letni szwajcarski emigrant, który rzekomo brutalnie zaatakował 58-letnią Tajkę w supermarkecie w Trang City, zostaje zatrzymany przed sądem i ma zakaz opuszczania Tajlandii.

Nasza poprzednia historia:

Policja miasta Trang zatrzymała mężczyznę zidentyfikowanego jedynie jako pan Straumann, 60-letni obywatel Szwajcarii, po rzekomym ataku na panią Natchanan Khickkham, 58-letnią Tajkę, w supermarkecie w Trang City.

Teraz aktualizacja:

Policja miasta Trang przekazała Phuket Express, że podejrzanemu, panu Straumannowi, postawiono zarzuty spowodowania obrażeń ciała i spowodowania poważnych obrażeń. Pan Straumann odmówił podpisania i odcisku palca w celu wyrażenia zgody na oskarżenie umieszczone na dokumentach. Usłyszał także zarzuty stawiania oporu funkcjonariuszom organów ścigania na służbie. Został przeniesiony z komisariatu policji miasta Trang do Sądu Prowincjonalnego w Trang.

Biuro imigracyjne Trang poinformowało „Phuket Express”, że pan Straumann znajduje się obecnie na „liście osób obserwowanych”. Ma zakaz opuszczania kraju. W sprawie cofnięcia wizy musi poczekać na prawomocny wyrok sądu. Ponadto Urząd Imigracyjny w Trang nie otrzymał żadnego raportu od policji w Trang, jakoby pan Straumann stanowił zagrożenie dla społeczeństwa.

Policja skontaktowała się z byłą żoną pana Straumanna, która jest Tajką i jest z nim w separacji od dwóch miesięcy. Powiedziała jej, że są razem od 16 lat. Nigdy jej nie zaatakował i według niej nie był agresywnym mężczyzną, ale pomyślała, że ​​po separacji mógł mieć problemy psychiczne. Wychowywał jej dzieci do czasu, aż ukończyły uniwersytet, płacąc w całości za ich naukę w Tajlandii i według niej to wydarzenie było dla niego niesamowicie niestosowne.

Policja Trang powiedziała „Phuket Express”, że sąd zgodził się na wniosek o zwolnienie za kaucją w wysokości 500,000 XNUMX bahtów, a była żona zgodziła się zapłacić, ale pan Straumann nadal nie złożył żadnego wniosku o zwolnienie za kaucją, który podobno powiedział policji, że chce po prostu zostać w więzieniu.

Pan Straumann został opisany jako niechętny do współpracy ze wszystkimi właściwymi agencjami i urzędnikami i rzekomo odmawiał rozmów także ze swoją ambasadą.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.