Obywatele Rosji i Białorusi zatrzymani za nielegalną pracę w firmie Chalong

Chalong –

Zatrzymano Rosjanina i Białorusina za rzekomą nielegalną pracę w firmie w Chalong.

Policja w Chalong powiedziała „Phuket Express”, że w ubiegły weekend przeprowadziła inspekcję niezidentyfikowanej firmy w Chalong. W firmie znaleziono 38-letnią Rosjankę i 26-letnią Białorusinkę.

Nie byli w stanie przedstawić funkcjonariuszom legalnych pozwoleń na pracę. Zabrano ich na komisariat policji w Chalong, gdzie usłyszeli zarzuty pracy bez prawnego pozwolenia.

Policja w Phuket rozprawia się ostatnio z nielegalnie pracującymi obcokrajowcami po incydencie wirusowym z udziałem szwajcarskiego emigranta. Zobacz inne powiązane historie w linkach poniżej:

Szwajcarski emigrant w Phuket, który był zamieszany w wirusowy incydent z rzekomym kopaniem, został zwolniony za kaucją, ale zakazano mu pracy i opuszczania Tajlandii.

Thanakorn Wangboonkongchana, zastępca przywódcy Zjednoczonego Narodu Tajskiego, ujawnił to publicznie po zeszłotygodniowej wizycie w Phuket w celu sprawdzenia i zebrania informacji dotyczących zarzutów dotyczących obecności zagranicznych gangów mafijnych na tym obszarze.

Dwie rzekome rosyjskie prostytutki zostały aresztowane w Patongu po operacji użądlenia.

Trzech Rosjan zostało aresztowanych w wypożyczalni pojazdów w Cherng Talay za przestępstwa związane z pozwoleniem na pracę.

Rumun został aresztowany w Patongu po tym, jak przyłapano go na sprzedaży pakietów wycieczek.

Incydent związany z przedłużeniem pobytu w Phuket: Australijczyk aresztowany po ucieczce ze szpitala.

Rosjanin aresztowany za rzekomą pracę w kantorze w Thalang.

Kazachska kobieta została aresztowana w podokręgu Mai Khao po tym, jak przyłapano ją na nielegalnym taksówkarstwie.

Szweda aresztowano po tym, jak przyłapano go na pracy w barze w Karon.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.