Rosjanin aresztowany za rzekomą nielegalną pracę w sklepie z konopiami indyjskimi w Wichit

Wichit –

Rosjanin został aresztowany po tym, jak rzekomo przyłapano go na pracy w sklepie z konopiami indyjskimi w Wichit.

Policja Wichit powiedziała Phuket Express, że na początku weekendu aresztowała podejrzanego, zidentyfikowanego jedynie jako 34-letni Denis, obywatel Rosji, w sklepie z konopiami indyjskimi w Wichit, Mueang Phuket.

Posiada legalne pozwolenie na pracę, ale nie pozwala mu to na specjalizację jako sprzedawca. Policja w Wichit nie ujawniła, jaki dokładnie zakres obowiązków znajduje się w jego pozwoleniu na pracę.

Został zabrany na komisariat policji w Wichit, gdzie usłyszał zarzuty pracy bez pozwolenia. „Phuket Express” dodaje, że należy pamiętać, że obcokrajowcy nie otrzymują pozwoleń na pracę ani wiz, aby pracować jako sprzedawcy przed sklepami.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.