Dwóch Rosjan przedłużających pobyt w Wichit aresztowano

Wichit –

Dwóch Rosjan zostało aresztowanych w Wichit za 35 dni nadmiernego pobytu.

Policja Wichit powiedziała Phuket Express, że na początku tego tygodnia aresztowała 26-letniego Rosjanina i 22-letnią Rosjankę w domu w Wichit. U obu stwierdzono przekroczenie terminu pobytu o 35 dni. Zabrano ich na komisariat policji w Wichit, gdzie usłyszeli zarzuty nadmiernego przedłużenia pobytu.

Tajska policja nie przekazała „The Phuket Express” żadnych szczegółów dotyczących pary ani sposobu, w jaki zostali odkryci.

Policja w Phuket rozprawia się ostatnio z obcokrajowcami nielegalnie pracującymi i przedłużającymi pobyt w kraju po incydencie wirusowym z udziałem szwajcarskiego emigranta. Zobacz inne powiązane historie w linkach poniżej:

Szwajcarski emigrant w Phuket, który był zamieszany w wirusowy incydent z rzekomym kopaniem, został zwolniony za kaucją, ale zakazano mu pracy i opuszczania Tajlandii.

Thanakorn Wangboonkongchana, zastępca przywódcy Zjednoczonego Narodu Tajskiego, ujawnił to publicznie po zeszłotygodniowej wizycie w Phuket w celu sprawdzenia i zebrania informacji dotyczących zarzutów dotyczących obecności zagranicznych gangów mafijnych na tym obszarze.

Dwie rzekome rosyjskie prostytutki zostały aresztowane w Patongu po operacji użądlenia.

Trzech Rosjan zostało aresztowanych w wypożyczalni pojazdów w Cherng Talay za przestępstwa związane z pozwoleniem na pracę.

Rumun został aresztowany w Patongu po tym, jak przyłapano go na sprzedaży pakietów wycieczek.

Incydent związany z przedłużeniem pobytu w Phuket: Australijczyk aresztowany po ucieczce ze szpitala.

Rosjanin aresztowany za rzekomą pracę w kantorze w Thalang.

Kazachska kobieta została aresztowana w podokręgu Mai Khao po tym, jak przyłapano ją na nielegalnym taksówkarstwie.

Szweda aresztowano po tym, jak przyłapano go na pracy w barze w Karon.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.