Amerykanin rzekomo dokonał napaści seksualnej na ciężarnego konia w Phuket

Thalang –

18-letni Amerykanin rzekomo dokonał napaści na tle seksualnym na ciężarną konia w Thalang.

Departament policji Thalang powiedział Phuket Express, że został powiadomiony o zdarzeniu w niedzielę (50 marca) o zdarzeniu od hodowcy stajni, zidentyfikowanego jedynie jako 10-letni Chatcharot, z Paklok. Powiedział policji, że tego dnia o godzinie 4:00 przeprowadził rutynowe badanie stanu zdrowia 10-letniej ciężarnej samicy konia w stajni w Soi Bang Sai w Paklok.

Stan konia zaniepokoił opiekunkę stajni, która natychmiast rozpoznała, że ​​koń był ewidentnie molestowany seksualnie, biorąc pod uwagę jej stan i poziom stresu. Sprawdził nagrania CCTV w stajni i ku swojemu zaskoczeniu odkrył w stajni obcego mężczyznę. Z monitoringu widać, jak mężczyzna wykorzystuje seksualnie konia ręką. Materiał filmowy z incydentu został opublikowany w Internecie różnym grupom zajmującym się ochroną zwierząt, gdzie natychmiast stał się wirusowy. „Phuket Express” zdecydował się jednak nie udostępniać tego materiału filmowego, ponieważ przedstawia on wykorzystywanie seksualne zwierząt i może zdenerwować wielu czytelników.

Policja zidentyfikowała później podejrzanego jedynie jako 18-letniego Stephena, obywatela amerykańskiego. Skontaktowano się z nim, aby się poddał i porozmawiał z policją w Phuket w sprawie szokującego zdarzenia. Nie było od razu jasne, czy Stephen był emigrantem, czy turystą.

Dalsze szczegóły tej rozwijającej się historii mogą zostać ujawnione po ujawnieniu ich przez policję.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.