Brytyjczyk aresztowany z diazepamem w Karon

Karon –

Brytyjczyk został aresztowany po tym, jak przyłapano go na nielegalnym posiadaniu diazepamu w Karon.

Policja Karon powiedziała „Phuket Express”, że na początku tego tygodnia ustawiła rutynowy punkt kontrolny przed jeziorem Nong Harn. Zatrzymali taksówkę i cudzoziemca, którego później zidentyfikowano jedynie jako 27-letniego pana Thomasa, obywatela Wielkiej Brytanii, który według policji wyglądał podejrzanie, gdy czekał w taksówce.

Policja w Karon nie ujawniła konkretnie, co wzbudziło podejrzenia pana Thomasa, ale „Phuket Express” zauważa, że ​​wyrywkowe testy na obecność narkotyków lub substancji nielegalnych są w Tajlandii legalne.

Przeszukali go i znaleźli przy nim jedną tabletkę diazepamu. Został zabrany na komisariat policji w Karon, gdzie usłyszał zarzuty nielegalnego posiadania narkotyku kategorii 4 (diazepamu). „Phuket Express” zauważył, że diazepam jest czasami stosowany w celu łagodzenia objawów lęku i odstawienia alkoholu.

Podobne artykuły:

W Phuket aresztowano 33 obcokrajowców po wirusowym incydencie z kopaniem z udziałem szwajcarskiego emigranta, który w zeszłym tygodniu zdominował tajskie media.

Trzej obywatele Chin zostali aresztowani po tym, jak przyłapano ich na nielegalnej pracy na placu budowy w Patong.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.