Chińczyk aresztowany na lotnisku w Phuket za rzekome niezapłacenie członkowi personelu

Phuket -

Chińczyk został aresztowany na międzynarodowym lotnisku w Phuket po tym, jak rzekomo nie zapłacił swojemu pracownikowi w Patong.

Urząd imigracyjny w Phuket powiedział Phuket Express, że w tym tygodniu aresztowali poszukiwanego podejrzanego, 49-letniego Chińczyka. Został on zatrzymany w międzynarodowym terminalu odlotów na lotnisku, gdy próbował opuścić Phuket.

Zarzuca się mu, że nie płaci pracownikowi wynagrodzenia i łamie tajskie prawo pracy. Został zabrany na komisariat policji w Patong w celu podjęcia dalszych kroków prawnych. „Phuket Express” zauważył, że urząd imigracyjny w Phuket nie ujawnił jego nazwiska ani więcej szczegółów na temat sprawy w Patongu.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.