Żółw skórzasty składa jaja na charakterystycznej plaży w Phuket – wideo

Thalang –

W poniedziałek (11 marca) matka żółwia skórzastego złożyła jaja na plaży w pobliżu międzynarodowego lotniska w Phuketth).

Departament Zasobów Morskich i Przybrzeżnych (DMCR) powiedział Phuket Express, że o godzinie 6:50 danego dnia zostali powiadomieni przez mieszkańców podokręgu Mai Khao, że znaleźli ślady matki żółwi morskiej składającej jaja na plaży Mai Khao w miejscu obserwacji samolotu.

DMCR przybył na plażę, aby znaleźć ślady matki żółwia skórzastego o szerokości 190 centymetrów. W gnieździe znajdowały się jaja żółwi skórzastych.

Obszar ten nie został naruszony przez wodę morską ani złą pogodę, a gniazdo jest chronione i monitorowane do czasu wyklucia się jaj przez odpowiednie władze. Nie zliczono liczby jaj. DMCR stwierdziło, że młode żółwie morskie powinny wykluć się za około 60 dni.

Podobne artykuły:

Żółw skórzasty złożył jaja na plaży w Thalang, która jest pierwszym w tym roku gniazdem żółwia skórzastego na Phuket.

Drugi żółw skórzasty złożył jaja na plaży w Thalang, która jest drugim w tym roku gniazdem żółwia skórzastego na Phuket.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.