Mężczyzna aresztowany w lokalu rozrywkowym w Patong, który rzekomo został otwarty bez pozwolenia

Patong –

Mężczyzna został aresztowany w lokalu rozrywkowym przy Bangla Road w Patong, rzekomo otwartym bez prawnego pozwolenia, po nalocie w poniedziałek (11 marca).

Policja z Patong powiedziała Phuket Express, że o godzinie 11:00 dokonała nalotu na niezidentyfikowany klub nocny w Soi Gon So przy Bangla Road. Klientów znaleziono także wewnątrz klubu nocnego.

Jako właściciel przedstawiono pana Pakapumina, którego nazwiska nie ujawniono. Nie był w stanie przedstawić legalnej licencji na obiekt rozrywkowy. Podobno przyznał funkcjonariuszom, że klub nocny działał od początku tego roku bez legalnej koncesji.

Został zabrany na komisariat policji w Patong w celu podjęcia dalszych kroków prawnych.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.