Birmańczyk aresztowany za rzekomą nielegalną pracę w sklepie z konopiami indyjskimi w Patong

Patong –

Mężczyzna z Birmy został aresztowany po tym, jak przyłapano go na pracy w sklepie z konopiami indyjskimi i sprzedaży e-papierosów w Patong.

Policja prowincji Phuket powiedziała Phuket Express, że na początku tego tygodnia Biuro Zdrowia Publicznego prowincji Phuket powiadomiło ją, że przyłapano obcokrajowca pracującego w sklepie z konopiami indyjskimi.

Policja przeprowadziła inspekcję niezidentyfikowanego sklepu z konopiami indyjskimi na Dragon Market w Patong. Pana Kaunga, nazwiska nie podano, lat 22, obywatela Birmy, przyłapano przy ladzie w sklepie. Nie był w stanie przedstawić dokumentu prawnego ani licencji na sprzedaż kontrolowanych ziół (pąków konopi) ani legalnego zezwolenia na pracę. Przyznał się także policji, że w sklepie sprzedawał także e-papierosy.

Został zabrany na komisariat policji w Patong w celu podjęcia dalszych kroków prawnych. „Phuket Express” dodaje, że należy pamiętać, że obcokrajowcy nie otrzymują pozwoleń na pracę ani wiz, aby pracować jako sprzedawcy przed sklepami.

Podobne artykuły:

W Phuket aresztowano 33 obcokrajowców po wirusowym incydencie z kopaniem z udziałem szwajcarskiego emigranta, który w zeszłym tygodniu zdominował tajskie media.

Trzej obywatele Chin zostali aresztowani po tym, jak przyłapano ich na nielegalnej pracy na placu budowy w Patong.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.