Tajlandzcy muzułmanie rozpoczynają dziś Ramadan

Krajowy —

Jak ogłosiło Biuro Chularajmontri, tajlandzcy muzułmanie rozpoczną przestrzeganie Ramadanu, świętego miesiąca postu, we wtorek 12 marca 2024 r.

Ramadan, dziewiąty miesiąc kalendarza islamskiego, jest obchodzony przez muzułmanów na całym świecie. Jest to czas duchowej refleksji, samodyscypliny i postu od świtu do zmierzchu. Podczas tego świętego miesiąca muzułmanie skupiają się na modlitwie, dobroczynności i powstrzymywaniu się od ziemskich przyjemności, aby wzmocnić swoją więź z Bogiem.

Biuro Chularajmontri wyznaczyło 12 marca 2024 r. jako oficjalny początek obserwacji.

Pattaya News życzy naszym muzułmańskim czytelnikom w Tajlandii i na całym świecie błogosławionego Ramadanu!

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Masz ogólną wskazówkę dotyczącą wiadomości, komunikat prasowy, pytanie, komentarz itp.? Nie interesują nas propozycje SEO. Napisz do nas na [email chroniony]

Zapisz się!
Tanakorn Panyadee
Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.