Trzech Chińczyków aresztowanych za nielegalną pracę na budowie w Patong

Patong –

Trzej obywatele Chin zostali aresztowani po tym, jak przyłapano ich na nielegalnej pracy na placu budowy w Patong.

Policja w Patong powiedziała „Phuket Express”, że w ubiegły weekend aresztowała trzech Chińczyków, których zidentyfikowano jedynie jako: Wang (59 l.), Huang (37 l.) i Huang (68 l.). Zatrzymano ich na placu budowy przy ul. Droga Muean Ngern w Patongu.

Zabrano ich na komisariat policji w Patongu. Panu Wangowi grożą zarzuty zatrudniania cudzoziemców, którzy nie posiadają pozwolenia na pracę. Dwóm panom Huangowi postawiono zarzuty pracy bez prawnego pozwolenia.

Podobne artykuły:

W Phuket aresztowano 33 obcokrajowców po wirusowym incydencie z kopaniem z udziałem szwajcarskiego emigranta, który w zeszłym tygodniu zdominował tajskie media.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.