Rosjanin znaleziony martwy z poderżniętym gardłem na farmie konopi w Phuket, podejrzenie przestępstwa

Chalong –

Na farmie konopi w Chalong w stanie Phuket znaleziono martwego Rosjanina z poderżniętym gardłem i oznakami walki i nieczystych zabaw.

Major Warawut Sensoap z policji w Chalong powiedział Phuket Express, że zostali powiadomieni od Tajlandczyka zidentyfikowanego jedynie jako pan Burin, lat 34, wypożyczalni samochodów, po południu o 12:30 w środę (13 marcath) o makabrycznym odkryciu.

Pan Burin powiedział policji w Chalong, że skontaktowała się z nim Rosjanka, której tożsamość została utajniona przez władze. Powiedziała, że ​​Rosjanin, który wynajął sedana od pana Burina, jest jej chłopakiem i na dwa dni stracił z nią kontakt. Poprosiła pana Burina o namierzenie samochodu za pomocą nawigatora GPS.

Przy pomocy GPS pan Burin i Rosjanka znaleźli białego sedana, o którym mowa, zaparkowanego w pobliżu dwupiętrowego domu na wzgórzu w Soi Sai Nam Yen w Chalong. Kluczyk do sedana znaleziono na zewnątrz, na ziemi w pobliżu sedana. Dom, o którym mowa, został zamknięty, a organy ścigania w Phuket wezwano w celu uzyskania legalnego wjazdu na teren, który policja w Chalong określiła jako farmę konopi.

Ciało mężczyzny, którego zidentyfikowano jedynie po imieniu, pana ARTURA, lat 42, obywatela Rosji, znaleziono na podłodze domu, które mocno krwawiło i zmarło. Na jego szyi i ciele znaleziono wiele ran. Policja uważa, że ​​zmarł co najmniej 12 godzin przed odkryciem ciała. W pobliżu jego ciała znaleziono ślady walki, a także uszkodzone niektóre drzewa konopi.

Pan ARTUR wjechał do Tajlandii 28 styczniath według Phuket Immigration z tego roku 2024, ze specjalną 90-dniową wizą turystyczną dla obywateli Rosji z adresem zamieszkania zarejestrowanym w Phuket. Major Warawut powiedział „Phuket Express”, że jego wiza wygaśnie 26 kwietnia.

Dom, w którym znaleziono zwłoki pana ARTURA, według doniesień był wynajmowany przez niezidentyfikowaną Tajkę dla jej chłopaka z zagranicy, choć major Warawut nie ujawnił od razu jego narodowości i nazwiska. Sąsiedzi, którzy poprosili o utajnienie ich tożsamości w trosce o swoje zdrowie, powiedzieli policji w Chalong, że wielu obcokrajowców rzekomo odwiedzało dom, aby kupić i palić marihuanę. Policja poszukuje obecnie osoby, którą według doniesień można określić jedynie jako podejrzanego z zagranicy.

Dalsze szczegóły tej rozwijającej się historii mogą zostać ujawnione po ujawnieniu ich przez policję.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.