Trwa doroczny Festiwal Bohaterek Phuket w Thalang – FOTO WYCIECZKA

Phuket -

Trwa coroczny Festiwal Bohaterek z Phuket w Thalang. Występy historyczne rozpoczęły festiwal w środowy wieczór 13 marca, który przypada na „Dzień Zwycięstwa Thalang”.

Wiceprezydent Phuket, Sophon Suwannarat, poprowadził otwarcie historycznego występu Thao Thep Krasattri i Thao Sri Soonthorn podczas „239. rocznicy ku czci dwóch bohaterek Thalang”.

Kluczowym momentem wydarzenia jest historyczny występ Thao Thep Krasattri i Thao Si Soonthorn podczas trzydniowego festiwalu.

Dwie bohaterki i przodkowie Phuket walczyli i poświęcali się z odwagą w obronie ziemi, na której wielu przodków nadal żyje spokojnie.

Istnieje wiele innych atrakcji, takich jak tradycyjne występy świetlne i dźwiękowe zwane „Podróżą”, sprzedaż różnych produktów i lokalnej żywności z Phuket z wieloma straganami i wiele innych.

Festiwal odbywa się w Thalang Historical Park w Baan Reang, Thep Krasattri, dystrykt Thalang od 5:00 do jutra (15 marcath).
Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.