FUSION HOTEL GROUP WPROWADZA MARKĘ FUSION SUITES W TAJLANDII

KOMUNIKAT PRASOWY:

Tajlandia (13 marca 2024) — Fusion Hotel Group, w pełni zintegrowana firma z branży hotelarskiej, ogłasza otwarcie pierwszego obiektu Fusion Suites w Tajlandii.

Pod marką Fusion Suites obiekt w Phuket stanowi ekscytujący kamień milowy w jednej z najważniejszych plaż w Azji Południowo-Wschodniej. Otwarcie obiektu wpisuje się w ambitny plan Grupy mający na celu rozwój konceptów wellness w regionie.

Portfolio marek Fusion obejmuje nieruchomości w kurortach i centrach miast w najlepszych lokalizacjach, w tym Cam Ranh, Da Nang, Sajgon, Vung Tau i Ho Tram. Oferta Fusion Suites jest skierowana do podróżnych o poglądach milenialsów, którzy szukają zakwaterowania w stylu lifestylowym i chcą połączyć się i odkrywać okolicę.

„Jesteśmy zachwyceni możliwością ekspansji Fusion na Azję Południowo-Wschodnią i najważniejszy cel turystyczny Tajlandii”, mówi David Roberts, dyrektor operacyjny Fusion Hotel Group. David dodał: „Wizją Fusion jest tworzenie naprawdę wyjątkowych produktów noclegowych skupiających się na dobrym samopoczuciu i wysoce osobistych doświadczeniach gości oraz dostosowywaniu tych doświadczeń do lokalnego celu podróży i podróżnika”.

Najnowszy obiekt Fusion, oferujący 141 pokoi i apartamentów, znajduje się na największej wyspie w kraju. Fusion Suites Phuket Patong łączy w sobie tajski urok i kulturę z portugalskim designem inspirowanym kuchnią azjatycką w naturalnym otoczeniu. Obiekt oferuje pięciogwiazdkowe udogodnienia, kilka basenów i flagowe spa.

Fusion Suites Phuket Patong wyróżnia się lokalizacją na tropikalnym wzgórzu z widokiem na Morze Andamańskie i plażę Patong, co czyni go spokojną kryjówką z malowniczymi widokami i jednymi z najpiękniejszych zachodów słońca na wyspie. Dzięki spa Maia, które rozpieszcza gości, dostosowanej do indywidualnych potrzeb usługi „śniadanie w dowolnym miejscu i czasie” oraz barowi na dachu i salonowi tapas, ośrodek stanowi wyjątkowy i wyjątkowy dodatek do zakwaterowania w Phuket.

Poprzedni to komunikat prasowy opublikowany za pełną zgodą i autoryzacją organizacji wymienionych w materiałach PR i mediach TPN. Oświadczenia, przemyślenia i opinie organizacji biorącej udział w komunikacie prasowym są całkowicie ich własnymi i niekoniecznie muszą odzwierciedlać wypowiedzi mediów TPN i jej pracowników.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.