Rosjanin aresztowany za rzekome prowadzenie nielegalnej wypożyczalni motocykli na Koh Pha Ngan

Surat Thani –

We wtorek (12 marca) aresztowano Rosjaninath) po tym, jak rzekomo przyłapano go na prowadzeniu internetowej wypożyczalni motocykli na Koh Pha Ngan w Surat Thani.

Urzędnicy dystryktu Koh Pha Ngan powiedzieli Phuket Express, że o godzinie 10:00 danego dnia aresztowali 21-letniego Rosjanina na Koh Pha Ngan. Skonfiskowano mu motocykl o pojemności 300 cmXNUMX, telefon komórkowy i kilka dokumentów osobistych.

Do aresztowania doszło po tym, jak urzędnicy odkryli, że na wyspie rzekomo wielu obcokrajowców pracuje nielegalnie. Według doniesień niektórzy z nich świadczyli usługi wynajmu motocykli za pośrednictwem platform internetowych. Rosjanin zamieścił ogłoszenie na grupie na Facebooku oferującej wynajem motocykla o pojemności 300 cmXNUMX.

Został zabrany na komisariat policji w Koh Pha Ngan, gdzie usłyszał zarzuty pracy bez pozwolenia.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.