Rosyjska prostytutka aresztowana w Patongu, trzecia w ciągu około tygodnia

Patong –

Kolejna rzekoma rosyjska prostytutka została aresztowana w Patongu po operacji użądlenia i jest to już trzecia kobieta w ciągu około tygodnia.

Urząd ds. imigracji w Phuket powiedział „Phuket Express”, że na początku tego tygodnia aresztowali Rosjankę w hotelu w Patong. Do aresztowania doszło po tym, jak policja przeprowadziła akcję po otrzymaniu informacji, że rosyjskie prostytutki pracują nielegalnie w Patongu.

Ogłoszenie Rosjanki pojawiło się na nieujawnionej stronie internetowej. Komunikowała się z tajnym funkcjonariuszem policji za pośrednictwem aplikacji WhatsApp pod nazwą „Linda Agency”. Zgodziła się na cenę 13,000 XNUMX bahtów za swoje usługi i umówiła się na spotkanie w niezidentyfikowanym hotelu, gdzie ostatecznie została aresztowana.

Została zabrana na komisariat policji w Patong, gdzie usłyszała zarzuty prostytucji i reklamowania prostytucji, a także nielegalnej pracy. Prawdopodobnie zostanie również deportowana.

Policja w Patongu nie ujawniła jej nazwiska ani wieku.

Podobne artykuły:

Dwie rzekome rosyjskie prostytutki zostały aresztowane w Patongu po operacji użądlenia.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.