Najlepsi golfiści zbierają się na wspaniałą sesję zdjęciową przed debiutem w mistrzostwach pań Blue Canyon

KOMUNIKAT PRASOWY:

Czołowi południowokoreańscy golfiści Lee Yewon, Kim Su-ji i Park Hyun-kyung, a także tajskie gwiazdy Pornanong Phatlum i Kornkamol Sukaree wzięli udział w sesji zdjęciowej i ciepłym przyjęciu powitalnym przed udziałem w turnieju Blue o wartości 650,000 22.75 USD (XNUMX mln Bt) Mistrzostwa Kobiet Canyon w ten weekend.

Celem fotokomórki, która odbyła się we wtorek w Le Meridien Phuket Mai Khao Beach Resort w prowincji Phuket, było promowanie Mistrzostw Kobiet Blue Canyon, stanowiących inauguracyjny turniej KLPGA w Tajlandii. Dzięki Blue Canyon Country Club jako głównemu sponsorowi wydarzenie miało na celu nie tylko zwiększenie widoczności turnieju, ale także zaprezentowanie Phuket i Tajlandii jako najważniejszych kierunków turystycznych.

Trzy wybitne golfistki biorące udział w KLPGA Tour, w tym najlepszy golfista poprzedniego sezonu Lee Ye-won, a także Kim Su-ji i Park Hyun-kyung, odłożyły swój sprzęt golfowy na czas sesji zdjęciowej. Dołączyło do nich dwóch wybitnych Thais Pornanong, były Tajlandczyk nr 1 i wschodzący Kornkamol, którzy znaleźli się wśród 11 tajskich golfistów zaproszonych do wzięcia udziału w turnieju. Ubrani w elegancką czarną odzież sportową, zestawili ze sobą urok dziewiczych plaż Phuket, nazywanych Perłą Morza Andamańskiego, które przyciągają turystów z całego świata.

Po sesji zdjęciowej odbyło się wieczorne przyjęcie powitalne, którego gospodarzem był pan Praphant Asava-aree, prezes Blue Canyon Country Club Co., Ltd., który serdecznie powitał sportowców i działaczy KLPGA Tour. Odbyło się w Le Meridien Phuket Mai Khao Beach Resort, pośród czarującej atmosfery zapierającej dech w piersiach plaży Phuket i widoków na zachody słońca. Wydarzenie zostało dodatkowo uświetnione obecnością pana Norasaka Suksomboona, wicegubernatora prowincji Phuket, w którym uczestniczył pan Kim Jung Tai , Prezes KLPGA, podnosząc prestiż tej uroczystości.

Mistrzostwa Kobiet Blue Canyon to drugie wydarzenie na trasie KLPGA Tour 2024 i debiut w Tajlandii. Blue Canyon Country Club kontynuuje sponsoring tytularny przez trzy lata. Tegoroczny turniej, w którym pula nagród wynosi 650,000 22.75 dolarów (15 miliona bahtów), odbędzie się w Blue Canyon Country Club (Canyon Course) w dniach 17–2024 marca XNUMX r.

Oprócz Pornanong i Kornkamol inne golfistki to indywidualna złota medalistka Igrzysk Azjatyckich 2022 Arpichaya Yubol i trzykrotna tajska LPGA nr 1 Patcharajutar Kongkraphan, Sherman Santiwiwattanaphong, Budsabakorn Sukapan, Wassawan Sangkapong, Phannarai Meesom-ussuwa, Ornkanok Soisuwan, Thanita Muangkhumsakul oraz zawodnik narodowy Navaporn Soontreeyapas, jedyny amator w tym turnieju.  

Mistrzostwa pań Blue Canyon są sponsorowane przez Siang Pure, Peppermint Field, Chang Natural Mineral Water, ANew Golf, SParms (Sun Protect+) i Hatari.

Miłośnicy golfa mogą śledzić akcję na żywo na kanale True Sport 5 firmy True Visions od 15 do 17 marca w godzinach 13:00–16:00.

Poprzedni to komunikat prasowy opublikowany za pełną zgodą i autoryzacją organizacji wymienionych w materiałach PR i mediach TPN. Oświadczenia, przemyślenia i opinie organizacji biorącej udział w komunikacie prasowym są całkowicie ich własnymi i niekoniecznie muszą odzwierciedlać wypowiedzi mediów TPN i jej pracowników.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.