AKTUALIZACJA: Zagraniczny podejrzany rzekomo zamieszany w brutalną śmierć Rosjanina w Phuket podobno opuścił Tajlandię

Chalong –

Według doniesień główny podejrzany zagraniczny, rzekomo zamieszany w sprawę Rosjanina znalezionego martwego z poderżniętym gardłem w Chalong w stanie Phuket, opuścił Tajlandię.

Nasza poprzednia historia:

Na farmie konopi w Chalong w stanie Phuket znaleziono martwego Rosjanina z poderżniętym gardłem i oznakami walki i nieczystych zabaw.

Teraz aktualizacja:

Dowódca prowincji Phuket, generał dywizji Sinlert Sukhum, powiedział Phuket Express, że mieszkańcy mieszkający w pobliżu miejsca zbrodni powiedzieli policji w Chalong, że dwa dni przed znalezieniem ciała doszło do bójki pomiędzy kilkoma obcokrajowcami przed wynajmowanym domem. Dom służył do uprawy konopi indyjskich. Na tym etapie policja w Chalong uważa, że ​​do rzekomego morderstwa doprowadził konflikt wokół branży konopi indyjskich.

Urząd imigracyjny w Phuket sprawdził i stwierdził, że główny podejrzany, zidentyfikowany przez urząd imigracyjny wyłącznie jako mieszkaniec Tadżykistanu, opuścił Phuket już we wtorek (12 marca) lotem nr TK172 udającym się do Stambułu w Turcji.

Policja w Phuket zbiera dowody w celu zażądania formalnego nakazu aresztowania mężczyzny z Tadżykistanu oraz wydania czerwonego alertu INTERPOL-u w celu koordynacji z innymi krajami mania na celu schwytanie i wywiezienie podejrzanego z powrotem do Tajlandii.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.