Ruszajcie do akcji: najlepsi profesjonaliści z Tajlandii i KLPGA gotowi na rozgrywkę w Blue Canyon!

KOMUNIKAT PRASOWY:

Do zawodników Thai LPGA Tour nr 1 Patcharajutar Kongkraphan i Aphichaya Yubol dołączają wybitni KLPGA Lee Ye Won i Kim Jae Hee, którzy wyrażają swoje podekscytowanie i wdzięczność za możliwość wzięcia udziału w prestiżowych mistrzostwach Blue Canyon Ladies Championship o wartości 650,000 22.75 USD (XNUMX mln Bt), które rozgrywane są na koszulkach w piątek w Blue Canyon Country Club w Phuket.

To wydarzenie oznacza inauguracyjny mecz KLPGA Tour w Tajlandii, obejmujący 3-dniowe zawody Stroke Play na 54 dołkach, które odbędą się w dniach 15–17 marca 2567 r. w malowniczym Blue Canyon Country Club. W wydarzeniu bierze udział 61 golfistów z KLPGA Tour i 11 zaproszonych golfistek z Tajlandii, którzy rywalizują o łączną pulę nagród, a mistrzyni zarabia 117,000 4.1 USD (XNUMX mln Bt).

Podczas konferencji prasowej przed turniejem czterech czołowych zawodników skorzystało z okazji, aby omówić swoją gotowość do nadchodzącego wydarzenia. Wśród nich byli Patcharajutar Kongkraphan, trzykrotny zdobywca Orderu Zasługi w Thai LPGA Tour i Aphichaya Yubol, który zapewnił sobie pierwsze miejsce w 1 roku i bierze udział głównie w LPGA Tour. Obecni byli także Ye Won, która w 2018 r. zajęła pierwsze miejsce w rankingu KLPGA, oraz wschodząca utalentowana Jae Hee, świeżo po zwycięstwie w otwierającej sezon imprezie KLPGA w Singapurze.

Patcharajutar, który w zeszłym sezonie zdobył dwa trofea w Thai LPGA Tour, powiedział: „Jestem zachwycony i podekscytowany możliwością udziału w wydarzeniu KLPGA Tour. Gra na tym polu golfowym była moim marzeniem z dzieciństwa. Po rundzie treningowej jestem pod wrażeniem i wierzę, że wyzwanie sprawi, że zawody będą emocjonujące. Chociaż nie mam wysokich oczekiwań, staram się trzymać planu, radzić sobie z emocjami i dawać z siebie wszystko. Dodatkowo wydarzenie to będzie codziennie transmitowane na żywo w TrueVisions. Mam nadzieję, że wszyscy przyjdą kibicować i być świadkami występów golfistek KLPGA Tour, wiodącego profesjonalnego turnieju golfowego kobiet w Azji”.

Dwudziestojednoletnia Aphichaya, która w 2023 roku zdobyła kartę LPGA Tour w Q-School, jest zachwycona możliwością rywalizacji w domowych zawodach KLPGA. 

„To zaszczyt brać udział w tym turnieju, w którym bierze udział 60 najlepszych graczy KLPGA Tour. Jestem zachwycony. Grając już w Chinach, jestem w pełni przygotowany na to wydarzenie. Po praktyce pole jest dla mnie wyzwaniem, szczególnie dołek 14, charakterystyczny dołek par 3. Zachęcam wszystkich do przybycia i wspierania rywalizujących tajskich golfistów.”

Tymczasem Yew On i Jae Hee byli zadowoleni z sesji treningowej w renomowanym miejscu, która nadała pozytywny ton nadchodzącym konkursom.

Jae Hee powiedziała: „Phuket to znany cel turystyczny. Zawsze marzyłam, żeby tu przyjechać, a teraz w końcu jest to mój pierwszy raz. Poza tym jestem podekscytowany możliwością rywalizacji i gry na prestiżowym polu golfowym Blue Canyon. Chociaż nie grałem tu wcześniej, słyszałem, że jest tu wąskie i wymagające, więc muszę dokładnie zaplanować swoją grę. Moim celem jest po prostu znaleźć się w pierwszej dziesiątce, a już jestem pod wrażeniem lokalnej kuchni, zwłaszcza mango i różnych owoców, co jest kolejną atrakcją mojej wizyty.”

Yew On powiedział: „Phuket to znany cel turystyczny i zawsze marzyłem o jego wizycie. To mój pierwszy raz tutaj i mam szczęście, że mogę rywalizować i grać w cenionym Błękitnym Kanionie. Chociaż nigdy wcześniej tu nie grałem, słyszałem, że to wąskie i wymagające pole. Muszę dobrze zaplanować swoją grę i dążyć do miejsca w pierwszej dziesiątce. Dodatkowo jestem pod wielkim wrażeniem lokalnej kuchni, zwłaszcza mango i różnorodnych owoców. Moim celem jest oddanie się im, póki tu jestem.”

Poprzedni to komunikat prasowy opublikowany za pełną zgodą i autoryzacją organizacji wymienionych w materiałach PR i mediach TPN. Oświadczenia, przemyślenia i opinie organizacji biorącej udział w komunikacie prasowym są całkowicie ich własnymi i niekoniecznie muszą odzwierciedlać wypowiedzi mediów TPN i jej pracowników.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.