Pożar ze stosu śmieci niszczy dom w Wichit

Wichit –

W piątek (15 marca) pożar wywołany stosami starych śmieci uszkodził dom i zaniepokoił mieszkańców Wichit w Mueang Phuket.th).

Strażacy z gminy Wichit zostali powiadomieni o pożarze w Soi Suk Niran o godzinie 11:40. Przybyli na miejsce z ośmioma wozami strażackimi stwierdzili, że z okolicy wydobywa się dużo czarnego dymu. Opanowanie pożaru zajęło prawie dwie godziny.

Ze zgłoszenia wynikało, że ogień zaczął się od stosów starych przedmiotów. Ogień rozprzestrzenił się bardzo szybko z powodu upalnej pogody i silnego wiatru, który przedarł się na pobliski dom, który następnie został uszkodzony przez ogień. Nie zgłoszono żadnych obrażeń ani zgonów. Policja sądowa bada przyczyny pożaru oraz szacowane koszty szkód.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.