Kierowca łodzi w Krabi aresztowany z 16 tabletkami metamfetaminy

Krabi –

Był kierowcą łodzi w Krabi aresztowany z 16 tabletkami metamfetaminy na molo w Ao Nang w Krabi w czwartek (14 marca).

Policja morska w Krabi powiedziała „Phuket Express”, że na początku tygodnia losowo przeprowadziła inspekcję molo na plaży w podokręgu Ao Nang. Według doniesień jeden z kierowców łodzi wycieczkowych z długim ogonem wyglądał podejrzanie, gdy zobaczył policję.

Policja sprawdziła jego łódź z długim ogonem i znalazła na niej 16 tabletek metamfetaminy. Przyznał się policji, że narkotyki należały do ​​niego. Został zabrany na komisariat policji w Ao Nang w celu podjęcia dalszych kroków prawnych.

Policja w Ao Nang nie podała jednak nazwiska ani wieku podejrzanego.

Podobne artykuły:

Amfetaminę wykryto w krwiobiegu kapitana łodzi po tym, jak łódź motorowa rozbiła się o skały w pobliżu wyspy Maithon w Chalong, zabijając pięcioletnią Rosjankę na wakacjach.

Niedawno po wyrywkowej kontroli na przystani w Thalang pięciu kierowców łodzi uzyskało pozytywny wynik testu na obecność narkotyków.

Kierowca łodzi motorowej został aresztowany z 10 tabletkami metamfetaminy na plaży w Ao Nang w Mueang Krabi.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.