Zatrzymano mężczyznę sprzedającego e-papierosy w Chalong

Chalong –

Tajlandczyk został aresztowany po tym, jak przyłapano go na sprzedaży e-papierosów w Chalong.

Policja w Chalong powiedziała „Phuket Express”, że na początku tego tygodnia aresztowała podejrzanego, zidentyfikowanego jedynie jako pan Rachen, w domu w Chalong. Znaleziono go sprzedającego w domu e-papierosy. Następnie policja skonfiskowała mu e-papierosy. Według doniesień pan Rachen przyznał się policji, że wszystkie zajęte przedmioty należą do niego.

Został zabrany na komisariat policji w Chalong, gdzie usłyszał zarzuty naruszenia zakazu sprzedaży jakichkolwiek papierosów elektronicznych i płynnych produktów do wapowania, a także nielegalnego importu lub posiadania towarów nieopodatkowanych, objętych ograniczeniami lub zakazanych.

Policja w Chalong zauważyła, że ​​do aresztowania doszło na podstawie informacji od zaniepokojonych obywateli, którzy udostępnili zdjęcie domu w mediach społecznościowych.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.