Singapurski motocyklista oskarżony o atak na funkcjonariusza policji drogowej w Phuket

Cherng Talay –

Singapurczykowi motocyklista grożą zarzuty prawne po tym, jak zniesławił i zaatakował funkcjonariusza policji drogowej w Cherng Talay.

Kapral Siripetch Ketmoon z policji drogowej Cherng Talay powiedział Phuket Express, że w środę (13 marca) pełnił służbę wraz z innymi funkcjonariuszami policji drogowejth) na punkcie kontroli ruchu drogowego na skrzyżowaniu w pobliżu posterunku policji drogowej w południe przed komisariatem policji Cherng Talay.

Pan LIM, 37 lat, obywatel Singapuru, nazwisko zastrzeżone przez policję, który jechał na motocyklu, został zatrzymany, ponieważ nie miał na sobie kasku. Nie był także w stanie przedstawić legalnego prawa jazdy. Poproszono go o stawienie się na komisariacie w celu uiszczenia kary pieniężnej.

Następnie pan Lim rzekomo rzucił pieniądze w twarz kaprala Siripetcha. Następnie funkcjonariusze policji poprosili pana Lima o opuszczenie policyjnej budki, ten rzekomo odmówił i uderzył kaprala Siripetcha w twarz, który odniósł lekkie obrażenia.

Pan Lim został aresztowany za zniesławienie i napaść na funkcjonariusza policji pełniącego służbę.

Materiał filmowy z miejsca zdarzenia można znaleźć na naszym Facebooku tutaj.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.