Tajlandia przygotowuje się do festiwalu Welcome Songkran ze spektakularnymi wydarzeniami

KOMUNIKAT PRASOWY:

Tajlandia przygotowuje się do powitania festiwalu Songkran spektakularnym programem wydarzeń w Bangkoku. Festiwal, upamiętniający tajski Nowy Rok odbywający się w dniach 11–15 kwietnia, sprawi, że stolica ożyje tradycyjnymi rytuałami wodnymi, festiwalami muzycznymi i prezentacjami kulturalnymi.

 

Według Urzędu ds. Turystyki Tajlandii (TAT) do kluczowych wydarzeń zalicza się Światowy Festiwal Wody Maha Songkran 2024, który odbywa się wzdłuż alei Ratchadamnoen Klang i w Sanam Luang i oferuje odwiedzającym bogaty smak tajskich tradycji. Miłośnikom muzyki spodoba się Songkran Bazaar Music Festival 2024 w Bazaar Ratchadapisek oraz Siam Songkran Music Festival 2024 w RCA Central Park, w którym wystąpi kilkudziesięciu artystów i występów.

 

Festiwale wodne, takie jak Samyan Water Festival 2024 i S2O Songkran Music Festival 2024, zapewniają ekscytujące walki na wodzie przy muzyce na żywo, tworząc wyjątkowe wrażenia festiwalowe. „Światowy Festiwal Wody: Zjawiska Songkran” rozszerza również obchody o wydarzenia takie jak między innymi Kultowy Festiwal Songkran 2024 w ICONSIAM i Ultrasonic Water Festival 2024 w Siam Paragon, łącząc między innymi tradycyjne uroczystości z nowoczesną rozrywką.

Opinia publiczna może być na bieżąco informowana o tych wydarzeniach, śledząc ich kanały w mediach społecznościowych, m.in https://www.facebook.com/tatnews.org i https://www.instagram.com/tatnews_org, Między innymi.

Powyższe jest komunikatem prasowym Departamentu PR rządu Tajlandii.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.