Koreańska sensacja Bang Shinsil zdobywa światło reflektorów, prezentując modele 68 back-to-back w Blue Canyon Ladies

Komunikat prasowy —

Bang Shinsil z Korei Południowej kontynuowała swoją imponującą formę, notując swoje drugie z rzędu 68 kart, zdobywając jedno uderzenie i prowadząc do finałowej rundy turnieju Blue Canyon Ladies Championship z wpisowym 650,000 XNUMX dolarów, który odbędzie się w sobotę.

19-letnia golfistka pokazała swoje umiejętności, wykonując dwa birdie w pierwszej dziewiątce, a po turze dodała jeszcze dwa, zapewniając sobie samotne prowadzenie z wynikiem 136 poniżej par 72 na boisku Blue Canyon Country Club w Phuket o wartości par 6,511 i długości XNUMX jardów .

Shinsil, która w zeszłym tygodniu zajęła drugie miejsce w zawodach KLPGA otwierających sezon w Singapurze, ma przewagę strzałów nad swoimi rodakami Choi Minkyung i Hong Jungmin.

Zastanawiając się nad swoją strategią, Shinsil zauważyła: „Trasa w tym przypadku jest stosunkowo krótka, więc muszę skoncentrować się na prowadzeniu. Jeśli chodzi o jutrzejszy plan, muszę utrzymać koncentrację i oddać jak najlepsze strzały. Chociaż lubię przebywać w Phuket, mój czas tutaj jest ograniczony, ponieważ muszę wrócić w niedzielę wieczorem.”

Południowokoreańska zawodniczka zamierza zdobyć trzecią koronę KLPGA, zdobywając dwa tytuły w 2023 r. – 11. E1 Charity Open i Dongbu Construction – Koreit Championship.

Minkyung, zajmująca 59. miejsce w rankingu KLPGA, przeciwstawiła się bogeyom jeden po drugim na dołkach 7 i 8 pięcioma birdie, zdobywając w drugiej rundzie 69, co dało jej w sumie siedem poniżej par 137, co dało jej 20. miejsce w rankingu Jungmin. który na 68. dołku zanotował 17 z pięcioma birdie i samotnym bogeyem.

Podczas gdy 21-letni Jungmin może już pochwalić się zwycięstwem KLPGA w mistrzostwach Doosan Match Play w 2022 r., Minkyung nie zapewnił sobie jeszcze przełomowego zwycięstwa, mimo że zajął miejsce w pierwszej trójce w dwóch wydarzeniach: MCCOL-Mona Park Open 2022 i 10. Mistrzowie Jejusamdasoo.

Lider nocnej rozgrywki Kim Heeji zamienił trzy birdie na trzy bogey, trafiając par 72 na rzecz 138 poniżej par 23 i dwa strzały przewagi. Dołączyli do niej Hwang Youmin i Ko Jiu. Ten ostatni, zajmujący 66. miejsce w turnieju, wbił osiem birdie przeciwko dwóm bogeyom, co dało mu znakomite XNUMX w drugiej rundzie.

Pięciu graczy, w tym Lee Yewon nr 1, Park Minji, Kim Minju, Lee Soyoung i Cho Ayean, przegrało jednym uderzeniem, a każdy z nich uzyskał w sumie 139 uderzeń.

Pełen nadziei Tajlandczyk Phannarai Meesom-us, który na krótko wyłonił się jako czołowy zawodnik z siedmioma dołkami poniżej normy, zawiódł z trzema bogeyami na ostatnich czterech dołkach, kończąc z wynikiem 72 i łącznie czterema wynikami poniżej par 140. Pomimo tej porażki pozostała najwybitniejszą zawodniczką wśród Tajów, a Pornanong Phatlum traciła trzy uderzenia z wynikiem poniżej par 143.

Oprócz znacznej puli nagród dla zwycięzcy wynoszącej 117,000 5 USD, turniej oferuje także nagrody specjalne, takie jak pięcioletnie członkostwo o wartości 650,000 3 Bt dla gracza, który osiągnie dołek „dołek w jednym” na 14 dołku par 200,000 oraz roczne członkostwo o wartości XNUMX XNUMX Bt dla gracza z najniższym wynikiem w rundzie.

Sponsorowane przez renomowane marki, w tym Siang Pure, Peppermint Field, Chang Natural Mineral Water, ANew Golf, SParms i Hatari, Mistrzostwa Kobiet Blue Canyon zapewniają entuzjastom wciągającą akcję golfową.

Miłośnicy golfa będą mogli być świadkami emocji na żywo na kanale True Sport 5 firmy True Visions od 15 do 17 marca, w godzinach 13:00–16:00. Bilety online na wydarzenie można kupić na [https://bluecanyonladieschampionship.com/etn/blue-canyon-ladies-championship-2024/](https://bluecanyonladieschampionship.com/etn/blue-canyon-ladies-championship -2024/). Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami, odwiedzając stronę turnieju na Facebooku: [https://www.facebook.com/bluecanyonladieschampionship?mibextid=dGKdO6](https://www.facebook.com/bluecanyonladieschampionship?mibextid=dGKdO6).

Zapisz się!
Tanakorn Panyadee
Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.