Chwyć jeźdźca zastrzelonego w Cherng Talay

Thalang –

Uznano, że jeźdźca chwytający nie żyje po tym, jak został postrzelony w Cherng Talay w Thalang w piątkowy wieczór (15 marca).th).

Policja Cherng Talay przekazała Phuket Express, że została powiadomiona o incydencie o godzinie 10:30 na drodze Baan Don – Cherng Talay w Baan Pa Sak. Dotarli na miejsce zdarzenia, które znajdowało się w pobliżu stacji benzynowej.

Jeździec Graba, 21-letni Teerapat Srisukmueang z Thalang, został już zabrany do szpitala. Doznał poważnych obrażeń w wyniku rany postrzałowej pleców. Później stwierdzono zgon w szpitalu w sobotę wczesnym rankiem o 2:00.

Policja zidentyfikowała podejrzanego jedynie jako pana Gusa. Z doniesień wynika, że ​​ofiara i bandyta mieli już w przeszłości konflikt. Według chwili prasowej policja poszukuje podejrzanego.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.