Nastolatek aresztowany z pistoletem w Rawai

Rawaj –

Młody nastoletni motocyklista został aresztowany w Rawai za posiadanie pistoletu.

Policja z Chalong powiedziała Phuket Express, że pod koniec zeszłego tygodnia patrolując Rawai, zauważyła nastolatka jadącego na zmodyfikowanym motocyklu. Poprosili go, aby zatrzymał się w pobliżu skrzyżowania Sai Yuan na Wiset Road.

Policja przeszukała 16-letniego nastolatka i znalazła ręcznie wykonany pistolet długopisowy z nabojem .38. Został zabrany na komisariat policji w Chalong, gdzie usłyszał zarzuty nielegalnego posiadania broni palnej i amunicji oraz noszenia broni w miejscach publicznych bez pozwolenia.

Nazwisko podejrzanego nie zostało podane prasie ze względu na jego wiek.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.