Domniemana rosyjska prostytutka aresztowana w Wichit na Phuket

Wichit –

W poniedziałek (18 marca) w Wichit aresztowano rzekomą rosyjską prostytutkęth) po operacji użądlenia, czwarta Rosjanka aresztowana w tym miesiącu za rzekomą prostytucję.

Policja Wichit powiedziała Phuket Express, że aresztowała w hotelu w Wichit podejrzanego, zidentyfikowanego jedynie jako pani Marina, lat 22, obywatelka Rosji. Do aresztowania doszło po tym, jak policja przeprowadziła akcję po otrzymaniu informacji od zaniepokojonych obywateli, że rosyjskie prostytutki pracują nielegalnie w Phuket.

Ogłoszenie Rosjanki pojawiło się na nieujawnionej platformie internetowej. Zgodziła się na wynagrodzenie za usługi dla tajnego policjanta i umówiła się na spotkanie w niezidentyfikowanym hotelu, gdzie ostatecznie została aresztowana.

Została zabrana na komisariat policji w Patong, gdzie usłyszała zarzuty prostytucji i reklamowania prostytucji, a także nielegalnej pracy. Rosjanka posiada 90-dniową wizę turystyczną. Jej wiza straci ważność w maju tego roku.

Podobne artykuły:

Dwie rzekome rosyjskie prostytutki zostały aresztowane w Patongu po operacji użądlenia.

Kolejna rzekoma rosyjska prostytutka została aresztowana w Patongu po operacji użądlenia i jest to już trzecia kobieta w ciągu około tygodnia.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.