Cofnięto 614 wiz, w ciągu ostatnich pięciu miesięcy w Phuket aresztowano XNUMX obcokrajowców

Phuket -

W ciągu ostatnich pięciu miesięcy w Phuket co najmniej 98 wiz zostało cofniętych, a 614 obcokrajowców aresztowano.

Dowódca policji Regionu 8, generał broni Surapong Thanomjit, powiedział prasie, że od października ubiegłego roku do marca tego roku aresztowano co najmniej 614 cudzoziemców. Spośród nich 98 osobom cofnięto wizy.

Rzekomo łamali tajskie prawo, które obejmowało jazdę pod wpływem alkoholu, pracę bez pozwolenia, nielegalny wjazd do kraju, kradzież, przedłużanie pobytu, posiadanie fałszywych dokumentów, nielegalne narkotyki, stawianie oporu funkcjonariuszom na służbie i nie tylko.

Potem rozpoczęły się ostre represje wirusowy incydent rzekomego kopnięcia z udziałem szwajcarskiego emigranta w Pa Klok i trwa nadal dwóch Nowozelandczyków brało udział w wirusowej rzekomej napaści na tajskiego funkcjonariusza policji w Chalong.

Podobne artykuły:

Singapurczykowi motocyklista grożą zarzuty prawne po tym, jak zniesławił i zaatakował funkcjonariusza policji drogowej w Cherng Talay.

Wydano nakaz aresztowania Tadżykistanu, który opuścił już Tajlandię z zamiarem morderstwa po tym, jak na farmie konopi w Chalong znaleziono martwego Rosjanina.

Domniemana rosyjska prostytutka została aresztowana w Wichit po operacji użądlenia. Jest to czwarta Rosjanka aresztowana w tym miesiącu za rzekomą prostytucję.

Hindus, Brytyjczyk i Francuz zostali aresztowani w Patongu za jazdę pod wpływem alkoholu.

Jemeńczyk został aresztowany po tym, jak przyłapano go na nielegalnej pracy w sklepie spożywczym w Patong.

W Karon aresztowano Brytyjczyka pod zarzutem sprzedaży kokainy i używania metamfetaminy i metamfetaminy krystalicznej.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.