Rosyjska turystka rzekomo atakuje ciężarną sprzedawczynię na Koh Phangan po tym, jak odmówiła zdjęcia jej butów

Surat Thani —

18 marca 2024 r. tajskie media społecznościowe opublikowały historię rosyjskiej turystki, która rzekomo kopnęła sklepikarkę w ósmym miesiącu ciąży po tym, jak odmówiła zdjęcia jej butów na Koh Phangan w Surat Thani.

O godzinie 1:00 policja w Koh Phangan otrzymała zgłoszenie od pani Satiki, 34-letniej ciężarnej sklepikarki w sklepie z produktami naturalnymi na Koh Phangan, że rzekomo doznała przemocy fizycznej ze strony zagranicznego turysty.


Według Satiki powiedziała policji, że w dniu zdarzenia sklep odwiedził zagraniczny turysta, jednak w sklepie nie wolno nosić butów ani wnosić do środka napojów. W międzyczasie Satika dwukrotnie poprosiła zagraniczną turystkę o zdjęcie butów i pozostawienie napoju kawowego przed sklepem.


Zagraniczna turystka według doniesień zignorowała polecenie sprzedawczyni i udzieliła jej krótkiej odpowiedzi, że jej buty są czyste. Według Satiki, zagraniczny turysta wpadł we wściekłość po tym, jak otrzymał po raz drugi ostrzeżenie i rzekomo kopnął sklepikarza w prawą nogę. Następnie zagraniczny turysta uciekł ze sklepu – powiedziała Satika.

Następnie Satika złożyła raport policji w Koh Phangan, dołączając jako dowód nagranie wideo z wydarzenia.
19 marca policji w Koh Phangan udało się wyśledzić przedmiotową turystkę zagraniczną, którą zidentyfikowano jako 41-letnią obywatelkę Rosji (policja zataiła jej nazwisko).

Według doniesień rosyjska turystka przyznała się do swoich przewinień i przeprosiła sprzedawczynię, obwiniając swój miesięczny okres za krótki bezpiecznik i zachowanie. Według doniesień ma także wpływ na media społecznościowe i ma ponad 275,000 XNUMX obserwujących na Instagramie.
Początkowo policja śledcza na Koh Phangan postawiła zarzuty rosyjskiemu turystowi za użycie siły w celu wyrządzenia krzywdy innej osobie, powodując niewielkie uszczerbek na zdrowiu fizycznym i psychicznym.

Ostatnio w tajskiej prasie zdominowało wiele podobnych przypadków złego zachowania turystów zagranicznych w sprawie szwajcarskiego emigranta, który rzekomo kopnął tajskiego lekarza siedzącego na schodach na publicznej plaży przed wynajmowaną przez niego willą w Phuket.

Kolejne ważne wydarzenie Do zdarzenia doszło, gdy amerykański nastolatek rzekomo dokonał napaści na tle seksualnym na konia w stajni w Phuket, co wstrząsnęło tajską opinią publiczną.

Rosjanin zaangażowany w działalność związaną z hodowlą konopi indyjskich został brutalnie zamordowany w Phuket przez swojego rzekomego partnera biznesowego, Tadżykistana, który później uciekł z Tajlandii.

Ostatnio zrobiło to dwóch mężczyzn z Nowej Zelandii trafił na pierwsze strony gazet na całym świecie po rzekomym napaści na policjanta drogowego w Phuket i zabraniu mu broni. Odrzucili wszelkie zarzuty pomimo szeroko udostępnianego wirusowego wideo.Wszystkie te incydenty zdominowały tajskie media, a wielu Tajów zwróciło się do urzędników o podjęcie dalszych działań i dokładniejsze zbadanie pochodzenia zagranicznych turystów i emigrantów.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się na naszej siostrzanej stronie The Pattaya News.

Zapisz się!
Kittisaka Phalaharna
Kittisak ma pasję do wycieczek, niezależnie od tego, jak trudne będzie to podróżowanie, będzie podróżować w stylu pełnym przygód. Jeśli chodzi o jego zainteresowania fantastyką, częścią jego duszy są gatunki detektywistyczne w powieściach i książkach o tematyce sportowej. Pracuje dla Pattaya News jako najnowszy pisarz.