Wśród kolegów w Patong wybucha bójka na miecze, raniąc jedną osobę

Patong-

We wtorek (19 marca) w Patongu doszło do bójki na miecze, której świadkami byli liczni turyści zagraniczni. Do starcia doszło o 7:30 w pobliżu Dolphin Circle przy Phra Baramee Road.

Zaalarmowana policja w Patong przybyła na miejsce i odkryła, że ​​w bójkę zaangażowanych było około dziesięciu mężczyzn. Jedna osoba doznała poważnych obrażeń głowy i została natychmiast przetransportowana do szpitala na leczenie.

Pozostałe osoby zostały eskortowane na komisariat policji w Patong. Ustalono, że zaangażowanymi stronami byli koledzy z tej samej firmy, u których w przeszłości zdarzały się konflikty w miejscu pracy. Do kłótni doszło po pracy, po ostrej wymianie zdań, która rozpoczęła się podczas jazdy. Policja prowadzi obecnie dochodzenie i w związku z tym zamierza postawić zarzuty.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.