Trzej obcokrajowcy zatrzymani w Patongu za jazdę pod wpływem alkoholu

Patong –

We wtorek (19 marca) w Patongu aresztowano Hindusa, Brytyjczyka i Francuza za jazdę pod wpływem alkoholuth).

Policja drogowa w Patong powiedziała Phuket Express, że wcześnie rano, o 1:30, utworzyła punkt kontrolny w Patong.

Trzej zagraniczni kierowcy aresztowani na punkcie kontrolnym zostali zidentyfikowani jedynie jako pan Manoj, obywatel Indii, lat 35, pan Myles, obywatel Wielkiej Brytanii, lat 26 i pan Alexandre, obywatel Francji, lat 33. Zabrano ich na komisariat policji w Patong. usłyszeć zarzuty jazdy pod wpływem alkoholu.

Do rozprawienia się z cudzoziemcami źle zachowującymi się doszło ponownie po tym, jak CFunkcjonariusze policji w Halong schwytali dwóch obywateli Nowej Zelandii, którzy rzekomo odmówili zatrzymania się z powodu wykroczenia drogowego, uniknęli aresztowania przez policję, a później zostali oskarżeni o napaść na funkcjonariusza, który ścigał ich w Chalong.

Generał Surachet Hakparn, zastępca szefa tajskiej policji, nakazał cofnięcie wiz dwóm Nowozelandczykom zamieszanym w wirusową napaść na tajskiego funkcjonariusza policji i wpisanie ich na czarną listę w Tajlandii. Podczas zatrzymania obaj mężczyźni rzekomo próbowali przekupić policję.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.