Ukraińscy i rosyjscy hazardziści aresztowani w Rassada

Rasada –

Ukraińscy i rosyjscy hazardziści zostali aresztowani w domu w Rassada w mieście Phuket wczesnym rankiem w środę (20 marca).th).

Policja prowincji Phuket powiedziała Phuket Express, że dziś rano o 1:45 w nocy dokonała nalotu na dom przy Thep Krasattri Road. Do nalotu doszło po tym, jak policja otrzymała informację od zaniepokojonego obywatela, że ​​do domu przybyło wielu obcokrajowców w celach hazardowych, ale nie wpuszczono ich do Thais.

Drzwi domu zostały otwarte, a funkcjonariusze weszli do domu i zastali wielu obcokrajowców grających w pokera. Policja aresztowała pana OLEKSANDRA, obywatela Ukrainy, lidera jaskini hazardu. Inni aresztowani hazardziści to pan EVGENI, pan RODION, pan RUSLAN, wszyscy obywatele Rosji. Pani EKATERINA, obywatelka Rosji, rzekomo wykonywała pracę polegającą na wymianie gotówki na żetony do gry. Policja utajniła ich nazwiska.

Skonfiskowano przy nich trzy zestawy kart, 318 żetonów walutowych (o wartości 79,600 XNUMX bahtów) i przycisk dealera. Zabrano ich na komisariat policji miasta Phuket.

Panu OLEKSANDRowi i Pani EKATERINIE usłyszano zarzuty prowadzenia nielegalnego lokalu hazardowego. Panu EVGENI, RODIONowi i RUSLANowi postawiono zarzuty udziału w nielegalnym hazardzie. Wszyscy przyznali się do zarzutów z wyjątkiem pani EKATERINY.

Tajlandia ma jedne z najsurowszych przepisów antyhazardowych na świecie, ale obecnie legalne kasyna traktuje nawet jako ogólnokrajowe naloty na nielegalne kasyna, jak ta zeszłego wieczoru pod przewodnictwem wicepremiera Anutina Charnvirakula.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.