Chińczyk aresztowany w Pa Klok za 653 dni nadmiernego przedłużenia pobytu

Phuket -

Chińczyk został aresztowany w luksusowej willi w Pa Klok za 653 dni nadmiernego pobytu.

Służba imigracyjna Phuket powiedziała Phuket Express, że na początku tego tygodnia aresztowała podejrzanego, zidentyfikowanego jedynie jako 38-letni Tian, ​​obywatel Chin, w luksusowej willi w pobliżu plaży Yamu w Pa Klok w Thalang.

Pan Tian wjechał do Phuket mając jedynie 60-dniową wizę turystyczną. Przyznał się policji, że wiedział, że przedłużył pobyt, ale nie podał powodu takiego długiego przedłużenia pobytu. Pan Tian został zabrany na komisariat policji w Thalang, gdzie usłyszał zarzuty przekroczenia terminu ważności wizy.

Podobne artykuły:

W ciągu ostatnich pięciu miesięcy w Phuket co najmniej 98 wiz zostało cofniętych, a 614 obcokrajowców aresztowano.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.