Rosjanin aresztowany za rzekomą nielegalną pracę w sklepie z konopiami indyjskimi w Patong

Patong –

Rosjanin został aresztowany po tym, jak w środę (20 marca) przyłapano go na pracy w sklepie z konopiami indyjskimi w Patongth).

Policja w Patong powiedziała Phuket Express, że o godzinie 11:00 danego dnia aresztowała podejrzanego, zidentyfikowanego jedynie jako 30-letni Grechko, obywatel Rosji, po tym jak przyłapano go na pracy w sklepie z konopiami indyjskimi przy Phang Mueang Sai Kor Road w Patongu.

Został zabrany na komisariat policji w Patong, gdzie usłyszał zarzuty pracy bez pozwolenia. „Phuket Express” dodaje, że należy pamiętać, że obcokrajowcy nie otrzymują pozwoleń na pracę ani wiz, aby pracować jako sprzedawcy przed sklepami.

Podobne artykuły:

W ciągu ostatnich pięciu miesięcy w Phuket co najmniej 98 wiz zostało cofniętych, a 614 obcokrajowców aresztowano.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.