Trzej obcokrajowcy zatrzymani w Patongu za jazdę pod wpływem alkoholu

Patong –

W środę (20 marca brth) Francuz, Marokańczyk i Brytyjczyk zostali aresztowani w Patongu za jazdę pod wpływem alkoholu. Oznacza to, że w ciągu zaledwie kilku dni aresztowano łącznie sześciu obcokrajowców za jazdę pod wpływem alkoholu.

Policja drogowa w Patong powiedziała Phuket Express, że utworzyła punkt kontrolny w Patong. Trzej zagraniczni kierowcy aresztowani na punkcie kontrolnym zostali zidentyfikowani jedynie jako: Vadbled, lat 20, obywatel Francji, Mohammed, lat 30, obywatel Maroka i Finlay, lat 21, obywatel Wielkiej Brytanii. Zabrano ich na komisariat policji w Patong, gdzie usłyszeli zarzuty prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu.

Potem rozpoczęły się ostre represje wirusowy incydent rzekomego kopnięcia z udziałem szwajcarskiego emigranta w Pa Klok i trwa nadal dwóch Nowozelandczyków brało udział w wirusowej rzekomej napaści na tajskiego funkcjonariusza policji w Chalong.

Podobne artykuły:

We wtorek (19 marca) w Patongu aresztowano Hindusa, Brytyjczyka i Francuza za jazdę pod wpływem alkoholuth).

W ciągu ostatnich pięciu miesięcy w Phuket co najmniej 98 wiz zostało cofniętych, a 614 obcokrajowców aresztowano.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.