Rosjanin zatrzymany za jazdę pod wpływem alkoholu w Patongu

Patong –

W Patongu aresztowano Rosjanina za jazdę pod wpływem alkoholu. To oznacza, że ​​w ciągu trzech dni w Phuket aresztowano siedmiu obcokrajowców za jazdę pod wpływem alkoholu.

Policja w Patong powiedziała Phuket Express, że utworzyła punkt kontrolny w Patong na Sirirat Road. Po północy w piątek (22 marca br.)nd) rosyjski kierowca został zatrzymany na punkcie kontrolnym. Poddano go badaniu na obecność alkoholu w wydychanym powietrzu, które wykazało 98 miligramów procent alkoholu, czyli ponad 50. Został zabrany na komisariat policji w Patong, gdzie usłyszał zarzuty jazdy pod wpływem alkoholu.

Jego nazwisko nie zostało ujawnione prasie.

Podobne artykuły:

Hindus, Brytyjczyk i Francuz zostali aresztowani w Patongu za jazdę pod wpływem alkoholu.

W Patongu aresztowano Francuza, Marokańczyka i Brytyjczyka za jazdę pod wpływem alkoholu. Oznacza to, że w ciągu zaledwie kilku dni aresztowano łącznie sześciu obcokrajowców za jazdę pod wpływem alkoholu.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.