Policja turystyczna i CP Wszystkie otwarte punkty zgłaszania incydentów w sklepach 7-ELEVEN

KOMUNIKAT PRASOWY:

Biuro Policji Turystycznej współpracowało z CP All Public Company Limited w celu utworzenia punktów zgłaszania incydentów dla turystów w sklepach ogólnospożywczych 7-ELEVEN, początkowo pilotażowo w 20 głównych ośrodkach turystycznych w całym kraju.

Inicjatywa ma na celu zwiększenie wygody i zapewnienie bezpieczeństwa turystom w związku z ponownym otwarciem rządu na turystów zagranicznych i działaniami na rzecz promocji turystycznego wizerunku kraju.

Projekt rozpoczął się od przeszkolenia wolontariuszy ze Środowiska Silnej Turystyki, a także ochroniarzy i pracowników sklepów 7-ELEVEN, jak skutecznie pomagać turystom. Uczestniczące w programie oddziały 7-ELEVEN będą miały wyznaczone punkty raportowania i przeszkolony personel gotowy do udzielania informacji i koordynacji z Policją Turystyczną.

Sklepy 7-ELEVEN są łatwo dostępne i otwarte 24 godziny na dobę, co czyni je idealnymi lokalizacjami dla punktów zgłaszania incydentów, które mogą szybko udzielić pomocy turystom. Projekt ten reprezentuje współpracę pomiędzy sektorem publicznym, sektorem prywatnym i społecznościami w celu zwiększenia bezpieczeństwa i wspierania pozytywnego wizerunku Tajlandii w turystyce.

Oczekuje się, że wprowadzenie punktów zgłaszania incydentów turystycznych w sklepach 7-ELEVEN zwiększy zaufanie turystów do swojego bezpieczeństwa i wesprze politykę państwa mającą na celu rozwój tajlandzkiego przemysłu turystycznego, generując dochody dla kraju.

Powyższe jest komunikatem prasowym Departamentu PR rządu Tajlandii.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.